
Společnost AUGUR Consulting s.r.o. realizuje v současné době celou řadu projektů pro veřejné zadavatele. Jedná se o aktivity empirického charakteru, ale také o projekty v IT oblasti.
Aktuálně realizujeme zakázky např. pro: Ministerstvo dopravy, Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Statutární město Třinec, město Velké Meziříčí a řadu dalších komerčních subjektů.
Vypracování "analýz a návrhu optimalizace sítě pobytových sociálních zařízení v Kraji Vysočina" v rámci projektu Optimalizace sítě pobytových sociálních služeb v Kraji Vysočina
Projekt je kofinancován z Operačního programu Zaměstnanost (OPZ), reg. č. CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_007/0006477.
Jednalo se o :
1) Analýzu stávajícího stavu budov a navržení opatření k dosažení materiálně-technického standardu.
2) Analýzu sítě sociálních služeb a návrh optimalizace sítě sociálních služeb v kraji.
3) Analýzu současného stavu obslužných služeb a návrh optimalizace služeb a nákupů.
4) Analýzu současného stavu personálního zabezpečení poskytování pobytových sociálních služeb a provozu zařízení a návrh personálního standardu.
5) Analýzu a návrh optimalizace organizačních struktur a systémů řízení, a vykonávaných činností.
6) Návrh standardu smluv, manuálu pro uzavírání smluv a standard pravidel pro přijímání klientů.
7) Analýzu procesního řízení a kontrolních mechanizmů a návrh optimalizace procesního řízení a kontrolních mechanizmů.
8) Analýzu a návrh standardu ICT systémů .
9) Analýzu používaných forem komunikace a návrh standardu forem komunikace.
Provedení analýzy sítě sociálních služeb poskytovaných pobytovou formou v Jihomoravském kraji. Jednalo se o:
1) Analýzu hospodaření organizací a efektivity jejich provozu
2) Analýzu stávajícího stavu budov v návaznosti na materiálně-technický standard
3) Analýzu současného stavu obslužných služeb a návrh na optimalizaci služeb a nákupů
4) Analýzu současného stavu personálního zabezpečení
5) Analýzu rozvojových záměrů poskytovatelů sociálních služeb
1) V roce 2019 byla pro Mendelovu univerzitu v Brně realizována řada aktivit na téma „Vzdělávací potřeby dospělých“. Jednalo se o dotazníkové šetření mezi osobami z praxe, mezi zaměstnanci MENDELU, dále byly provedeny komparační analýzy a uskutečněny skupinové diskuse se studenty a absolventy MENDELU a s absolventy kurzu „Podnikni to!“.
Optimalizace modulu "Evidence uživatelů a žadatelů sociálních služeb", který je součástí Krajského informačního systému sociálních služeb Jihomoravského kraje. Modul slouží pro potřeby Jihomoravského kraje mj. k detailnímu monitoringu žadatelů, čekatelů a uživatelů služeb sociální péče poskytovaných pobytovou formou (DS, DZR, DOZP a dalších).
Sociologické průzkumy a analýzy pro projekt Nová mobilita – vysokorychlostní dopravní systémy a dopravní chování populace reg. č.: CZ.02.1.01/0.0/0.0/16_026/0008430 financovaného z Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání. Jednalo se o soubor dílčích klíčových aktivit:
1) Šetření mobilitního chování uživatelů dopravního módu – automobily: face-to-face průzkum mezi cestujícími autem na trase Praha-Brno a Brno-Ostrava (v obou směrech). Celkem 250 respondentů.
2) Šetření mobilitního chování uživatelů dopravního módu – bus/vlak: face-to-face průzkum mezi cestujícími vlakem a autobusem na trase Praha-Brno, Praha-Ostrava a Brno-Ostrava (v obou směrech). Celkem 1000 respondentů.
3) Šetření preference VRT oproti jiným dopravním módům: face-to-face průzkum mezi obyvateli Prahy, Brna a Ostravy. Celkem 1200 respondentů.
4) Šetření mobilitního chování domácích a zahraničních návštěvníků: face-to-face průzkum mezi návštěvníky lokalit Praha, Brno a Ostrava. Celkem 1800 respondentů včetně zahraničních respondentů.
5) Šetření mobilitního chování účastníků cestovního ruchu – Jižní Korea: dvě focusní skupiny s návštěvníky z Jižní Koreje.
6) Šetření preference VRT oproti letadlu: focusní skupiny s cestujícími letadlem, autem nebo autobusem na trase Praha-Mnichov.
Název projektu: „Aktivity v oblasti KPSS v roce 2020“.
Sběr dat a související práce pro projekt "Profesionalizace sociální práce v České republice", č. TL01000146.
"Analýza potřebnosti sociálních služeb v Jihomoravském kraji". Analýza je součástí komplexního projektu Jihomoravského kraje s názvem "Podpora plánování rozvoje sociálních služeb v Jihomoravském kraji IV", registrační číslo projektu CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_007/0006965. Projekt je spolufinancován formou účelové dotace v rámci operačního programu Zaměstnanost.
"Provedení analýzy efektivity a dostatečnosti pečovatelské služby a dalších sociálních služeb poskytovaných středisky pečovatelské služby při 6 městských částech v Brně."
Veřejná zakázka byla realizována v rámci projektu "Podpora komunitního plánování sociálních služeb v Brně", reg. č. CZ.03.2.63/0.0/0.0/16_063/0006544.
Vytvoření nového informačního systému – software "Sociální oblast v Třinci", který vznikl v rámci realizace projektu "Plánování sociálních služeb města Třince", registrační číslo CZ.03.2.63/0.0/0.0/16_063/0006567, financovaného prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.
Společnost pro výzkum trhu a výzkum veřejného mínění AUGUR Consulting založil v roce 1996 sociolog Marián Svoboda. AUGUR Consulting je profesionální, soukromou, českou agenturou, která svým klientům nabízí komplexní služby v oblasti výzkum trhu a výzkum veřejného mínění s využitím všech známých i speciálních metodologických postupů. AUGUR Consulting je od svého vzniku řádný kolektivní člen České marketingové společnosti dodržující etický kodex ESOMAR.
Za dvacet let působení na trhu měla společnost AUGUR Consulting možnost realizovat stovky projektů pro nespočet klientů. Postupně se stala konkurencí respektovanou a klienty vyhledávanou firmou v oboru. Portfolio firem, pro které dnes AUGUR Consulting zabezpečuje kontinuálně nebo jednorázově ad hoc zaměřené projekty šité na míru v oblasti výzkum trhu a marketingový výzkum včetně aplikace zjištění a poradenství, se za tu dobu výrazně rozrostlo. Společnost dnes nabízí také širokou škálu služeb pro oblast samosprávy a státní správu.
Společnost AUGUR Consulting představila zcela nový elektronický katalog poskytovatelů sociálních služeb, který připravila pro Město Velké Meziříčí. Nová aplikace je určena nejen obyvatelům ORP Velké Meziříčí, uživatelům sociálních služeb, ale také poskytovatelům sociálních služeb, zástupcům obcí a dalším aktérům v sociální oblasti.
Elektronický katalog sociálních služeb umožňuje nejen podrobné vyhledávání sociálních služeb, ale také zjednodušené vyhledávání podle životních situací nebo klíčových – často využívaných slov. Prostřednictvím elektronického katalogu sociálních služeb se dostává v ORP Velké Meziříčí všem, kteří se případně dostanou do složité životní situace možnost rychle a jednoduše najít pomoc v sociální oblasti, případně i další důležité kontakty.
Společnost AUGUR Consulting vyvinula další modulární aplikační řešení pro Krajské informační systémy sociálních služeb. Kromě celé řady stávajících modulů, které jsou již některými kraji využívány, tak může nabídnout komplexní modulární řešení pro správu a optimalizaci sítí sociálních služeb na krajské i obecní úrovni s přesahem do jejich efektivního financování. Bližší informace jsou k dispozici v sekci nabídka služeb.
Společnost AUGUR Consulting s.r.o. realizovala pro zadavatele MV ČR reprezentativní sociologický výzkum a analýzu veřejného mínění, které byly součástí projektu Norské fondy – PDP 6 "Zavedení policejních specialistů pro práci s minoritní skupinou Romů v sociálně vyloučených lokalitách", reg. číslo projektu NF-CZ 14-PDP-6-005-01-2014.
Hlavním cílem výzkumu a analýzy bylo shromáždění názorů 5 000 Romů žijících v sociálně vyloučených lokalitách na činnost Policie České republiky a názorů a podnětů na změnu a zkvalitnění její činnosti v souvislosti se zaváděním policejních specialistů pro práci s minoritní skupinou Romů.
Copyright © 2016 - Všechna práva vyhrazena.